Aktualności LIFESTYLE Podroże

Stołowy statyw 4 w 1 od Hama Polska poleca się na wakacje

Hama Polska poleca nieduży, wielofunkcyjny, stabilny statyw, który przyda się w takcie urlopu lub letniego

Data publikacji: 2018-07-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stołowy statyw 4 w 1 od Hama Polska poleca się na wakacje
Kategoria: Podróże, LIFESTYLE

Hama Polska poleca nieduży, wielofunkcyjny, stabilny statyw, który przyda się w takcie urlopu lub letniego weekendu.

Stołowy statyw 4 w 1 od Hama Polska poleca się na wakacje Podróże, LIFESTYLE - Hama Polska poleca nieduży, wielofunkcyjny, stabilny statyw, który przyda się w takcie urlopu lub letniego weekendu.

 

Wakacje to czas, kiedy dużo nagrywamy i robimy zdjęcia. Hama Polska poleca więc nieduży, wielofunkcyjny, stabilny statyw, który przyda się w takcie urlopu lub letniego weekendu. Przystosowany do smartfonów znacząco ułatwia robienie stabilnych selfie oraz nagrywanie filmów, a teleskopowy, rozsuwany uchwyt pozwoli na uchwycenie ujęć z dalszej odległości.

Mały może więcej

Statyw stołowy Hama Multi 4 w 1 może stać się absolutnym hitem wakacyjnych wyjazdów. Jego maksymalna wysokość to 90 cm, natomiast po złożeniu nie zajmuje więcej miejsca niż okulary przeciwsłoneczne. Niezależnie od sprzętu foto (aparat fotograficzny, smartfon, kamera GoPro, kamera cyfrowa), to niewielkie akcesorium pozwoli nam cieszyć się uwiecznianiem chwil niemalże w każdych warunkach. Statyw Multi posiada kulową głowicę, która umożliwia ustawienie aparatu do wykonywania zdjęć o orientacji pionowej oraz poziomej. Natomiast zintegrowany monopad nadaje się optymalnie do wykonywania zdjęć sportowych i nagrań akcji, np. filmowania samego siebie podczas jazdy na skuterze wodnym. Zdecydowaną zaletą statywu jest jego waga – niecałe 200 g to zasługa aluminium, z którego wykonany jest produkt.

Wideoblogerzy wybrali by Multi

Statyw Multi posiada wbudowany uchwyt do telefonów o rozmiarze z przedziału 5,5 – 7,8 cm w orientacji poziomej. Idealnie więc nadaje się do robienia wakacyjnych selfie i nagrywania filmów, a także do tworzenia wideoblogów internetowych poprzez możliwość robienia stabilnych ujęć statycznych jak i w ruchu. Zaciski pokryte są gumą zabezpieczającą obudowę telefonu przed zarysowaniem, jednocześnie zapewniają pewny uchwyt. Po rozłożeniu statywu otrzymujemy produkt, który posiada wzmocnioną stabilność dzięki rozkładanym nogom. Wyposażone są dodatkowo w gumki chroniące przed ślizganiem się. Statyw w łatwy sposób się rozkłada i składa, dzięki czemu jego transport nie stanowi problemu ani dodatkowego obciążenia.

A to już wiesz?  Loftowy styl, smart technologie i efekt czekolady. Klimatyczne wnętrza The Loft

Wybierając się na wakacje czy na weekend w środku lata warto wziąć ze sobą lekki, stabilny oraz wielofunkcyjny statyw, który umożliwi filmowanie oraz fotografowanie wszystkiego, co wokół się dzieje. Produkt dostępny jest w cenie 99,90 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stołowy statyw 4 w 1 od Hama Polska poleca się na wakacje Podróże, LIFESTYLE - Hama Polska poleca nieduży, wielofunkcyjny, stabilny statyw, który przyda się w takcie urlopu lub letniego weekendu.
Hashtagi: #Podróże #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy