Poland travel Wiadomości branżowe

Narciarska oferta od InfoSki.pl w wyszukiwarce Qtravel

Dobra informacja dla wszystkich, którzy wraz z końcem lata zaczynają myśleć o ośnieżonych stokach. Wyszukiwarka Qtravel.pl rozpoczęła współpracę z Infoski.pl - organizatorem narciarskiego wypoczynku w Alpach i Pirenejach. Ciekawą

Dobra informacja dla wszystkich, którzy wraz z końcem lata zaczynają myśleć o ośnieżonych stokach. Wyszukiwarka Qtravel.pl rozpoczęła współpracę z Infoski.pl – organizatorem narciarskiego wypoczynku w Alpach i Pirenejach. Ciekawą ofertę zimową znajdą Ci, którzy cenią sobie wygodę i wybierają się na narty samolotem.

Biuro Infoski.pl wyjazdy dla narciarzy i snowboardzistów organizuje od 1994 r. W najbliższym sezonie zimowym 2013/2014 miłośnicy białego szaleństwa mogą polecieć samolotem do Andory, Hiszpanii, Włoch i Szwajcarii. 

Oferta InfoSki jest przede wszystkim propozycją dla narciarzy, którzy dzięki połączeniom lotniczym z Gdańska, Warszawy, Katowic i Poznania mogą za przystępną cenę szybko i wygodnie wyjechać na narty samolotem w Alpy i Pireneje. Narciarzom preferującym dojazd własnym środkiem transportu, biuro oferuje możliwość wykupienia wycieczki bez przelotu.

InfoSki.pl to już 56 organizator, którego oferta dostępna jest w wyszukiwarce Qtravel.pl.

Serwis www.Qtravel.pl jest odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników w zakresie prostej w obsłudze wyszukiwarki ofert turystycznych. Qtravel.pl to innowacyjne narzędzie do przeszukiwania ofert turystycznych największych organizatorów działających na rynku polskim. Opierając się na systemie wyszukiwania kontekstowego – poprzez wpisanie fraz – serwis Qtravel.pl pozwala w łatwy sposób odnaleźć interesującą ofertę. Qtravel.pl to również doradca i agent turystyczny, gwarantujący profesjonalną obsługę przed oraz posprzedażową.

Twórcą i właścicielem serwisu Qtravel.pl jest gdańska sp. z o.o. Q&Q.

A to już wiesz?  5 rzeczy, których nie wiedziałeś o Wielkiej Brytanii, a powinieneś!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy